Apie

Natali de Lyrik juvelyrika – tai klasika, pagarbiai ir talentingai paliesta šiuolaikiškumo. Tai skoninga užuomina į aukštąją juvelyriką, kur vyrauja platina, auksas, safyrai, rubinai, smaragdai. Natali de Lyrik akimirksniu atrakina bokšto, kuriame įkalinta karalaitė, duris ir ją išleidžia. Jie nustumia karjeristės iPad’ą ir ši akimirksniu užsigeidžia plunksnos, popieriaus, aksomo ar šilko. Natali de Lyrik kompozicijos sužavėtų ne tik Prancūzijos karalienę Mariją Antuanetę, bet ir šiuolaikinę cinikę, kurią amžinas nuovargis privertė patikėti, kad ji nemėgsta papuošalų. Natali de Lyrik pažadina moteriškumą, nutvieskia skruostus nuodėmingu rausvumu, nudažo lūpas raudonai, o gracingą moters kūną iškelia ant pjedestalo – aukštakulnių.

Šiais laikais viskas labai greitai keičiasi, bet chaosą lydi vertės, prasmės, šilumos ir jaukumo gija, viso to troškulys. Papuošalai – to išraiška. Kuo moteris gali patraukti pašnekovo dėmesį masinių daiktų laikais? Labiausiai – papuošalu. Ši aprangos detalė yra magiška – papuošalu moteris padabina ne tik savo išorę, bet ir sielą – juk nuotaika su juo pasikeičia, akyse įsižiebia ugnelė, norisi išsitiesti, eiti lėčiau, nerūpestingai atmesti plaukų sruogą ir šypsotis. Natali de Lyrik yra šiuolaikinės moters „privalu turėti“. Natali de Lyrik nekuria papuošalo, kitaip jis būtų tik pirkinys, Natali de Lyrik kuria legendą – tuomet papuošalas yra dovana.

„Aš žinau, kokia ji – moteriškumo formulė“, – sako Natali de Lyrik kūrėja.

Dizainerės įkvėpimas

Į savo heroję panaši pati Natali de Lyrik kūrėja Natalija Martinavičienė – trijų vaikų mama, sėkmingą verslą vystanti moteris sugebėjo nepamiršti savo tapatybės. Jai pažįstamas Paryžiaus alkis, kai lagaminas pilnas dokumentų, o nuo darbų kupinų dienų svaigiam miesto ragavimui telieka kelios valandos. Būtent tada, tą troškulio akimirką, ir gimė mintis padėti ne tik sau, bet ir kitoms moterims – kurti papuošalus, kurie sielai suteiktų prabangą neskubėti, ragauti, mylėti, svaigti, mėgautis.

Įkvėpimo šaltiniu tapo Paryžiaus Dievo motinos katedra. Bokštų smailės, spalvoti langų vitražai, rozetės – šventyklos puošmenų aidas sustingo Natali de Lyrik segėse, auskaruose, koljė, apyrankėse, plaukų segtukuose ir net batelių dekore.